Baila

(Mgr. Barbora Vojkovská)

majitelka, poledance, HIIT, výuka dětí a strečink

Když chceš, dokážeš cokoliv!!!

Jsem certifikovaná instruktorka poledance, online markeťačka, milovnice tance, capoeira umění, koloběžky, kávy a mého zrzavého muže Aleše. Navíc také vyrábím vlastní protein Prêt à Pole.

Poledance trénuji od roku 2011, učím od roku 2014 a své studio jsem poprvé otevřela 15.9.2018, tehdy jsme začínali s jednou tyčí a stage, od března 2019 jsme získali větší sál, kde máme 4 tyče a od září 2019 ještě jeden na workout a thaibox. Moc ráda také pracuji s dětmi, to jsou takové moje malé opičky, které mi rozzáří každý den 🙂

Na mých lekcích kladu důraz na techniku a bezpečné provedení prvků, baví mě chorošky a všechny „wild“ nápady mých klientů.

Mám v plánu rozvíjet POLEDANCE OSTRAVA jako místo, kde bude nejen láska k POLEDANCE A AERIAL HOOP, ale také zodpovědnost ke kompenzaci, bo je to fakt těžký sport. Přeji si, aby tady lidé našli vše po ruce od kardio aktivit (HIIT), protažení (STREČINK), odreagování; (STREETDANCE), kondici (THAIBOX) až po vyřádění se na choroškách a jiných náročných prvcích (LUCKA, LIU).

Teším se na každý trénink – Stav se!!!