Skip to content
Home » Anette

Anette

Chair dance

“Všechny jsme bohyně”

Chair dance jsem se začala věnovat doma na mateřské. Můj manžel byl vždy unešený a vnuknul mi nápad podělit se o tuto krásnou taneční disciplínu. Za mě je to také ideální způsob jak obohatit váš sexuální život, zejména pokud jsme s partnerem už nějaký ten pátek :-)

Chair dance beru jako druh tance, při kterém v sobě každá žena může objevit bohyni. Židle je věc, kterou doma máme každá. Co ji takhle využít pro tanec druhé polovičce k výročí, narozeninám či jiné výjimečné příležitosti, a nebo jen pro sebe? 

Na mých lekcích se budu snažit o to, abyste se v prvé řadě měly rády. Jak říká Ru Paul „Pokud nemilujeme sebe, jak můžeme milovat někoho jiného?” 

Postupně se učíme krátké choreografie, které obohacujeme o nové prvky a triky. Na konci každého semestru nacvičíme jednu dlouhou choreografii, kde vše propojíme a můžeme takto oslnit nejen svou drahou polovičku.

Co se týká oblečení na lekci, vezměte si to, v čem se cítíte dobře. A právě protože chceme být bohyně, dejte přednost něčemu přiléhavému a klidně i sexy :-) Třeba legíny a sportovní podprsenku, aby vám šel vidět pas a nebo můžete vyměnit legíny za kraťásky či sukýnku (doporučujeme kombinovat s nadkolenkami nebo chrániči kolen).

Nebojte se přijít, každou lekci si se mnou užijete!