Baila

(Mgr. Barbora Vyka)

majitelka, poledance, HIIT, výuka dětí a strečink

Když chceš, dokážeš cokoliv!!!

Jsem certifikovaná instruktorka poledance, online markeťačka, milovnice tance, capoeira umění, koloběžky, kávy a mého zrzavého muže Aleše. Navíc také vyrábím vlastní protein Prêt à Pole.

Long story short:

Poledance trénuji od roku 2011, učím od roku 2014 a naše studio jsem poprvé otevřela 15.9.2018, tehdy jsme začínali s jednou tyčí a stage, od března 2019 jsme získali větší sál, kde máme 4 tyče a od září 2019 ještě jeden na workout a thaibox a pak vznikla kruhárna se 3 kruhy pro blázny a nadšence :DDD.

Moc ráda také pracuji s dětmi, to jsou takové moje malé opičky, které mi rozzáří každý den 🙂

Na mých lekcích kladu důraz na techniku a bezpečné provedení prvků, baví mě chorošky a všechny „wild“ nápady vás všech – hoď to sem a zrobime bijak :D.

Mám v plánu rozvíjet POLEDANCE OSTRAVA jako místo, kde bude nejen láska k POLEDANCE A AERIAL HOOP, ale také zodpovědnost ke kompenzaci, bo je to fakt těžký sport. Přeji si, aby tady lidé našli vše po ruce od kardio aktivit (HIIT), protažení (STREČINK), odreagování VE FORMĚ STREETDANCE (NORA), kondici – THAIBOX  a HLAVNĚ POLEDNCE A AERIAL HOOP  v Ostravě! (BAILA, LUCKA, LIU, GINGER).

Teším se na každý trénink – Stav se!!!