Skip to content
Home » Po tréninku

Po tréninku

Víme,  a ty už taky… že poledance není sport jako každý jiný. A proto tu máme pár babských rad, jak si pomoci od té trošinku nepříjemné tváře poledance :-) Všechno, co tu najdeš, je k vyzkoušení ve studiu (čti: najdu v koupelně), a pokud se ti bude líbit, objednáme.

 

Modřiny a Mozoly:

Všemocná – mast, která je složená z Konopí a Kokosového tuku. Pomáhá regenerovat pokožku a zjemňuje ji. Tlumí bolesti, zklidňuje zrudnutí, svědění a pálení. Podporuje krevní oběh a tím zlepšuje pružnost kůže.

Všemocnou najdeš zde.

 

Namožené svaly a Bolavé klouby:

Kostivalová – mast, která je složena z Kostivalu, Konopného oleje a Vavřínu. Je výborný regenerátor. Pomáhá obnovovat správnou funkci celého pohybového aparátu. Tzn. kosti, klouby, šlachy, svaly – prostě vše, co dostalo fakt zabrat!  Možno dostat i ve formě Kostivalového mazadla

Kostivalovou mast najdeš zde.

Kostivalové mazadlo najdeš zde.

 

Odřeniny a Spáleniny:

Levandulová – mast, která je složená z Levandule, Bambuckého másla, Kokosového tuku a včelího vosku. Hojí a zklidňuje namoženou kůži, tlumí bolesti, podporuje krevní oběh a stimuluje produkci kolagenu.

Levandulovou najdeš zde.

 

Pálení žáhy:

Pelyněk – Je hořký. Fakt hořký. A to má trávicí ústrojí rádo. Uklidňuje křeče, tiší bolesti, klidní pálivou žáhu. Tinktura z Pelyňku pomůže překonat těžkosti po náročném hlavoudolů visícím tréninku.

Pelyňkovou tinkturu najdeš zde.

 

Celulitida:

Žílová – mast, která je složena z Kaštanů, Lnice a Cedru. Tato směs působí výborně na cévní a lymfatický systém.  Zpevňuje a zpružňuje stěny cév, tím zlepšuje prokrvování a odvádění nahromaděných toxinů z těla. 

Žílovou najdeš zde.

Všechny tyto fantastické vý-tvory jsou z dílny Masha.black

Baila je vyzkoušela na vlastní kůži a ručí za ně krví ;-)

Masha