Skip to content
Home » Stacey

Stacey

V tomto světě se na vás hromadí tolik různých problémů, ale když tančíte, jste svobodní…

Moje seznamování s Aerial Hoop začalo v roce 2020 v době pandemie. Před kruhy jsem tančila 7 let, takže vím, jak se vytváří choreografie a jaká je to holt občas dřina. Kruhy se pro mě staly něčím výjimečným, kde můžu ukázat jak sílu, tak i lásku k hudbě a tanci. Momentálně se účastním různých soutěží, sbírám zkušenosti, aktivně navštěvuji workshopy nejlepších lektorů a závodníků v oboru Aerial Hoop. Soustředím se především na zlepšení flexibility a tvorbu choreografie.

Sama jsem na sebe velmi přísná, snažím se vše přivést k ideálu, abych vám co nejsnáze vysvětlila a ukázala jakýkoliv trik. Mezi moje nejoblíbenější prvky patří hlavně ty silové – crocodile, a z balančních všechny druhy planků.

Moje AERIAL HOOP lekce v POLEDANCE OSTRAVA jsou pro vás odpočinkem a příležitostí naučit se tančit na kruhu a tak trochu i létat 🙂 Žádné trápení a přetěžování, kombinace se naučíme přijatelným tempem tak, abyste z lekce vždy odcházeli šťastní a těšili se na nové výzvy!

Novinkou jsou také lekce LYRA, což je takový “hybrid” mezi kruhem a tyčí. Je to něco nového, co mi pomohlo udržet se déle v prvcích a zároveň se soustředit na publikum – LOVE LYRA!!!

A pro ty z vás, kteří chtějí závodit vedu speciálně zaměřené LEKCE PRO ZÁVODNÍKY, jedná se o individuální přípravu na soutěže.

Nemůžu se dočkat, až objevíme nové krásy sportu aerial hoop v Ostravě společně!

Vaše Ostravská Aerial Stacey 🙂

Soutěžní sestava na Czech aerial open 2023

Vystoupení LYRA obecní slavnosti Vávrovice 2023