Skip to content

Historie

Čas nezastavíš

Včil cosik z historie, jak to u nás vzniklo, a jaky kus roboty už máme na hřbetě. Řadime tak, abyste to nove viděli hned, to stare je stare, tak holt rolujte dule.

2021

Po Covid pasti jsme ani tak nezahaleli a zrobili rekonstrukci poledance salu a aji novinky v kruharni. Včil zbrusu nová podlaha v Poledance sále, nové lustry, haky na kruhy, nove kruhy atd atd atd…. no bylo toho dost. Kuknite na fotky níže 🙂 Valime bomby jak rolling stouni a jedeme hlavně dál a trénujeme o dušu. Na poslední fotce je stěhování zrcadla, bylo to o fusy, ale podařilo se!!!

2020

Začínáme se rozjíždět a přichází první “korona shit”, tak nic… zase malujeme kruhárnu, šatnu a vylepšujeme, co se dá s nadějí na lepší časy. Cosik jsme za ten rok aji odcvičili. Novinka je hlavně zrcadlo v Kruhárně, a to je sexy změna. BTW… Přišel náš dvorní stavař Michal Palko, a Baila že ať domluvi synky, že nalepi to zrcadlo… a on: “to snad dame spolu sami ne?” Toš byly to nervy, ale dodnes pevně visí 😀

2019

Fitko Slender You končí a Baila se domluvila se svým Fyzio Liborem, že si prostory pronajmou napůl a zůstane. Ze sálu na kardio se stává tyčkárna a objednává se nová tyč a jedna stará se vyhrabe kdesi ze skladu. Stage putuje taky do sálu, než se nová dovali z Anglie. Maluje se , předělávají zrcadla instalujeme světýlka a přijíždí nová tyč místo stage do sálu.

V září pokládáme první stavební kameny v novém sále. Aleš – dnes už manžel od Baily zrobil tajnu sbirku k narozeninám a tak jsme mohli začít zase budovat. Michal náš dvorní stavař se nebál a navrtal kruhy tak, že aji koňa unesu. Koupili jsme tatami, s Luckou z teho udělaly umělecké dílo a začala kruharna.

2018

Baila zvedla kotvy z Motýlu, kde učila 4 roky a začala spolupracovat s tehdejším fitkem Slender You, paní majitelka Verča jí uvolnila půlku posilovny, kde postavila první tyč a stage. Založili jsme Poledance Ostrava. Lekce byly na dvou tyčích v posilovně a v sále, kde je dnes tyčkárna… byl jen hiit. Bylo to mini komorni, ale fajny začátek.

Děkujeme všem co nám dodnes pomáhají, a taky za vaši věrnost a pochopení, když se zrovna něco rube…. Tešíme se na nové výzvy tak včil… třikrát hurá hurá hurá!!!